Дата: 24.11.2023 08:30

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

04  грудня 2023 року                        с. Кіпті                                         № 0000

Про затвердження проєктно-кошторисної

документації об’єкту будівництва

Відповідно до статті 28, підпункту 1 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком затвердження проєктів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 № 560 та розглянувши проєктно-кошторисну документацію та позитивний експертний звіт, виданий ТОВ «Перша будівельна експертиза» від 21 листопада 2023 року № 231025-03/В «Теплова модернізація будівлі Прогресівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів у с.Прогрес Козелецького району Чернігівської області (капітальний ремонт) Коригування 2» виконавчий комітет Кіптівської сільської ради вирішив:

1. Затвердити проєктно-кошторисну документацію за робочим проєктом «Теплова модернізація будівлі Прогресівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів у с.Прогрес Козелецького району Чернігівської області (капітальний ремонт)» Коригування 2, загальною кошторисною вартістю 10 247, 662тис.грн. (Десять мільйонів двісті сорок сім тисяч шістсот шістдесят дві гривні 00копійок).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря сільської ради Віту КУЧМУ.

Сільський голова                                                        Володимир КУЧМА