Міжнародна співпраця для громад: тижневий онлайн курс від Cities4Cities | United4Ukraine

Дата: 15.12.2023 15:54

Щодня ми отримуємо дзвінки та повідомлення від громад із питанням: ми хочемо починати свою роботу із міжнародними партнерами. Ну, з чого почати? Кому писати, куди стукати, як писати? І головне — що з того спрацює?

📖Тож, анонсуємо наш перший онлайн курс 🔥

🎯 Він ідеально підійде тим громадам, які тільки починають свій рух у цьому напрямку.

💡На курс немає ніякого відбору, потрібно просто зареєструватися. Але! Тим, хто готовий його пройти повністю (5 занять щодня по 1.5-2 години). Місць буде не більше, ніж 500, тому ми дуже чекаємо людей, які справді готові комплексно до цього підійти. По завершенню - ви отримаєте сертифікат про завершення курсу.

📅 Коли? 15-19 січня 2024

Теми, над якими працюватимемо:

️ Міжнародна співпраця з нуля: з чого почати?

️ Міжмуніципальне партнерство: як шукати та працювати з містами-побратимами

️ Топ-європейські події 2024 року, в яких варто взяти участь. Як готуватися до таких подій?

️ Як почати реалізовувати міжнародні проекти в громаді: проектний менеджмент, огляд відкритих програм для України.

️ Розбір кейсу проєкту UNBROKEN у Львові.

👥 Участь в онлайн-курсі безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3RI8ayf

🕛 Реєстрація триває до 8 січня 2024 року 23:59.

🔗 Деталі та програма за посиланням: https://cities4cities.eu/12345-2/

Будь ласка, поширте це повідомлення, якщо ви працюєте з громадами, або знаєте, кому це потрібно вислати.

Cities4Cities United4Ukraine

SALAR International.org.ua