«Підтримка пунктів першої медичної допомоги у сільській місцевості»

Дата: 18.12.2023 11:33

Всеукраїнською асоціацією громад за фінансової підтримки компанії Байєр в рамках ініціативи на підтримку соціальних проєктів громадських організацій України, які допомагають вразливим верствам населення та людям, що постраждали від воєнних дій, організовано та проведено конкурс міні-грантів «Підтримка пунктів першої медичної допомоги у сільській місцевості»

Кіптівська сільська рада взяла участь у  конкурсі  міні - грантів  з проєктом «Розширення доступності функціональної діагностики (ЕКГ) для сільського населення Кіптівської сільської ради» та отримала у грудні 2023 року медичне обладнання для Кіптівської сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини: портативний кардіограф 3/12, канальний Heaco 100G.

Реалізація проєкту покращить доступність сільського населення Кіптівської громади до функціональної діагностики (ЕКГ) під час консультативного прийому на фельдшерских пунктах або при відвідуванні пацієнта за місцем постійного проживання та сприятиме ранньому виявленню і профілактиці прогресування захворювань серцево-судинної системи.

Від імені жителів Кіптівської громади висловлюємо щиру подяку Всеукраїнській асоціації громад,   компанії Байєр за підтримку закладів охорони здоров’я у сільській місцевості з метою надання якісних медичних послуг населенню, особливо у такий важкий час для України.