Де отримати електронні довірчі послуги у Чернігівській області

Дата: 19.01.2024 11:03

Нагадаємо, що Центр сертифікації ключів надає безкоштовні послуги органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам.

Бланки заяв, програмне забезпечення та додаткова інформація щодо отримання ЕДП розміщені на сайті - https://ca.tax.gov.ua .

Сектор реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернігівській області звертає Вашу увагу на те, що отримати електронні довірчі послуги можна за адресами пунктів реєстрації:

•  м. Чернігів, вул. Княжа, 28, 1-й пов., каб. 16.

Телефон для довідок (0462) 77-49-27

•  м. Прилуки, вул. Київська, буд.214, 1-й пов., каб. 6.

Телефон для довідок (04637) 5-32-65

Також отримати актуальну інформацію щодо отримання ЕДП можна одним із зручних Вам способів:

• в телефонному режимі;
  • на сайті КНЕДП ДПС - https://ca.tax.gov.ua
  • особисто, звернувшись до пункту реєстрації користувачів.

Чи можна змінювати назву особистого ключа або кваліфікованого сертифіката

Сектор реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що особистий ключ кваліфікованого електронного підпису чи печатки має чітко визначену назву – «Key-6.dat», яка не підлягає зміні. Зміна назви особистого ключа призведе до неможливості його подальшого використання.

Назва сертифіката може бути змінена за бажанням клієнта, за виключенням розширення файлу – «*.cer».

Як користувач ЕДП може розблокувати IP-адресу за межами державного кордону України

Повідомляємо, що для зняття обмежень доступу до офіційного інформаційного ресурсу Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі - Надавач) користувачам, які перебувають за межами державного кордону України, рекомендовано повідомити на електронну скриньку або за зверненням в телефонному режимі (посилання: https://ca.tax.gov.ua/contacts) прізвище, ім’я та по батькові користувача, реєстраційний номер облікової картки платника податків або код ЄДРПОУ та назву юридичної особи зі статичною IP-адресою, з якої здійснюється доступ до систем.

Зняття обмежень доступу до офіційного інформаційного ресурсу Надавача поширюється на запити усіх користувачів, які перебувають поза межами державного кордону України, окрім тих, що надходять з IP-адрес недружніх країн.

За скільки днів до закінчення дії кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, користувач може повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом Online або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1»

Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом можна здійснити Online на вебсайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – Надавач) за посиланням: Головна/«Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом»/ Online (http://ca.tax.gov.ua/manage-certificates) або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1».

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Надавача, становить 2 (два) роки з моменту їх формування.

Не пізніше дня, що передує дню закінчення строку чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від Надавача користувач може повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом On-line або за допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1».

З метою уникнення помилок при повторному (дистанційному) формуванні сертифікатів за електронним запитом рекомендуємо здійснювати дане формування за декілька днів до закінчення строку чинності сертифікатів.

Перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа можна на вебсайті Надавача (http://ca.tax.gov.ua ).

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області