Кіптівська сільська рада отримала допомогу від «U-LEAD з Європою»

Дата: 20.02.2024 16:58

Кіптівська сільська рада у рамках Програми «U-LEAD з Європою: фаза ІІ»  міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні отримала 13 лютого 2024 року транспортний засіб – автомобіль вантажний CITROEN JAMPER, яка має 7 місць для сидіння для надання якісних місцевих послуг.

U-LEAD з Європою сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

В найтяжчі часи війни та відбудови Програма «U-LEAD з Європою»  продовжує надавати важливі знання, консультації, а також предмети, обладнання, техніку,  які допомагають українським громадам, в тому числі і нашій, справитися з наслідками війни та підсилити стійкість громади у середній та довгостроковій перспективі.

Визначаємо пріоритети, працюємо на благо громади та крокуємо разом до Перемоги!

Щиро дякуємо нашим міжнародним партнерам за допомогу та підтримку Кіптівської громади!

Заступник сільського голови Ірина КОРОГОД