Шановні мешканці Кіптівської громади.

Дата: 04.03.2024 11:56

4 березня запрошуємо вас приєднатися до висадження кленової алеї у Кіптях. Це важлива подія, яка має велике значення для нас із вами.

Ця алея буде символом нашого прагнення зберігати і передавати пам’ять про події у Чернігівській області, пов’язані з повномасштабним вторгненням у 2022 році.

Висадження алеї відбудеться у с. Кіпті:

дата та час: 4 березня, 15:00

місце збору: вул. Слов’янська, 36 б

Запрошуємо всіх охочих долучитися. Ваша присутність та участь будуть не тільки вагомим внеском у висадження кленової алеї, а й виразом об’єднаної підтримки та пам’яті про минулі події.

Нехай ці клени стануть живим і непереможним символом спільної сили та рішучості зберегти колективну пам’ять, що ніхто та ніщо не забуте.

Долучайтеся до нас та робімо спільний крок у збереженні нашої історії!

Проєкт «Колективна памʼять про війну на Чернігівщині» відбувається/здійснена за підтримки Фонду “Партнерство задля стійкості України”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.