Менська та Кіптівська громади підписали меморандум про міжмуніципальне співробітництво

Дата: 30.04.2024 08:28

26 квітня Менська міська рада приймала гостей з Кіптівської сільської громади на чолі з секретарем Кіптівської сільської ради Вітою КУЧМОЮ. Також керівники відділів та комунальних установ Менської міської ради поспілкувалися зі своїми колегами з Кіптів: заступницею сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іриною КОРОГОД,  завідувачкою сектору соціального захисту населення Катериною ЯНКО, завідувачкою сектору містобудування та архітектури Валентиною КРАСНИК, головною спеціалісткою з кадрових питань Іриною ПОЛІЩУК, головним спеціалістом відділу ЦНАП Андрієм ХАЛІМОНОМ, головним спеціалістом з питань комунального майна та ЖКГ Миколою ПИЩОЛКОЮ.

Після відеопрезентації Менської громади обговорили варіанти співпраці та підписали меморандум про міжмуніципальне співробітництво.

Віта КУЧМА висловила вдячність за гостинність та відкритість Менської громади, підкреслила, що у взаємовигідній співпраці відкриваються широкі можливості для розквіту обох громад.

Далі секретар Менської міської ради Юрій СТАЛЬНИЧЕНКО ознайомив гостей з роботою ЦНАПу, закладів культури та освіти, інклюзивно-ресурсного центру, Територіального центру соціального обслуговування, зокрема соціальної пральні та спортзалу для осіб поважного віку.

Гості відвідали й медичні заклади, Менську гімназію, Центр культури та дозвілля молоді.

Менській громаді є чим хвалитися, визнали гості, щиро радіючи надбанням менян у співпраці з міжнародними фондами та грантодавцями. Наочними ілюстраціями позитивних змін для гостей стали по-сучасному обладнані освітні та культурні простори, актуальні соціальні послуги для населення тощо.

Кіптівчани своєю чергою теж ділилися досвідом, пропонували варіанти співпраці. Тож, отак гуртуючись, можна буде розширити можливості обох громад.