Увага! Оголошується початок прийому проєктів для реалізації в рамках громадського бюджету Кіптівської сільської територіальної громади

Дата: 04.06.2024 13:00

Із 1 червня в Кіптівській сільській раді стартує прийом проектів громадського бюджету на 2025 рік. Це чудова можливість для громадян взяти безпосередню участь в управлінні громадою, скерувати бюджетні кошти на потрібні та важливі справи.

Прийом проектів триватиме до 20 червня. Після цього вони будуть проаналізовані й опрацьовані.

Подати проєкт може будь-яка особа, яка зареєстрована та проживає на території Кіптівської сільської  територіальної громади  віком від 16 до 65 років.

Більш детально з описом категорій проектів та іншими деталями Громадського бюджету можливо ознайомитись у Положенні про громадський бюджет  Кіптівської мсільської територіальної громади,  затвердженому рішенням сільської ради від 30.05.2023 №2361-26/VIII.

Бланки для заповнення розміщено на офіційному веб-порталі Кіптівської сільської ради у розділі «Громадський бюджет».   Також Вам можуть їх надіслати електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: kiptisr@meta.ua

З усіма відповідями на актуальні питання можна за посиланням https://kiptivska-gromada.gov.ua/bjudzhet-uchasti-09-53-21-18-06-2021/