Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців

Дата: 20.06.2024 09:58

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення. Він скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» і отримав 250 тис. грн. на відкриття автомийки. Далі планує розширення бізнесу: відкрити СТО та кав’ярню. З ним було підписано Меморандум про подальший супровід, тобто підтримку від служби зайнятості.

Потрібна консультація щодо державних програм підтримки бізнесу? Звертайтеся до регіонального офісу «Зроблено в Україні» (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40).

Чернігівський обласний центр зайнятості