Перша серпнева конференція працівників освіти Кіптівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 30.08.2016 22:25

Фото без опису   Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією. Цього року вперше було проведено серпневу  конференцію працівників освіти Кіптівської об’єднаної територіальної громади 29 серпня на базі Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Почесними гостями серпневої конференції стали Кіптівський сільський голова Володимир Володимирович Кучма, голова райкому профспілки працівників освіти Козелецького району Надія Володимирівна Бобруйко, старости сіл, що входять до громади, керівники відділів.

До участі у конференції було запрошено керівників дошкільних, загальноосвітніх, навчальних закладів, голів профкомів, голів батьківських комітетів.

Начальник відділу освіти Пузирний С.С. та учасники конференції підбили підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, освіти за 2015-2016 навчальний рік, визначили завдання на наступний рік та обговорили концепцію «Нової української школи».

Голова Кіптівської сільської ради висловив подяку педагогічним працівникам за розвиток освіти на громади та наголосив на тому, що саме освіта була і залишається пріоритетним напрямком розвитку Кіптівської громади.

Під час заходу було обговорено актуальні питання щодо , розвитку сучасної освіти. В обговоренні зокрема взяла участь Н.В.Бобруйко, яка окреслила основні напрямки діяльності профспілки освітян.