Заступник Кіптівського  сільського голови з фінансово-економічних та соціальних питань - Корогод Ірина Іванівна

Заступник Кіптівського  сільського голови з фінансово-економічних та соціальних питань Корогод Ірина Іванівна

1985  року народження, освіта вища,

в 2009 році закінчила Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі та здобула кваліфікацію магістра з обліку та аудиту

На посаді з 29 травня  2019 року.

Контактний телефон: (04646)-  3-73-49

Графік прийому:

з 09.00 до 13.00 години

з 14.00 до 17.00 години

з 09.00 до 13.00 години

з 14.00 до 17.00 години

Коротка біографічна довідка:

Корогод Ірина Іванівна народилася 26 вересня 1985 року в місті Лубни Полтавської області.

У 1992 році пішла до першого класу загальноосвітньої середньої школи № 7 м. Лубни.

У 2002 році закінчила загальноосвітню середню школу № 7. Того ж року вступила до Лубенського технікуму ПДАА за спеціальністю “Бухгалтерський облік”, який закінчила 2004 року з відзнакою, здобула диплом молодшого спеціаліста «Бухгалтерський облік».

З 2004-2008рр. – навчалась в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку та аудиту.

З 2008 – 2009рр.– навчалась  в Українському  державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі, отримала повну вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію магістра з обліку та аудиту.

З вересня 2008 року по березень 2009 року – працювала помічником бухгалтера в компанії «Крафтмотор».

З липня 2009 року по липень 2012 року працювала на посаді головного бухгалтера Чернігівського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

З липня 2012 року по грудень 2012 року працювала на посаді провідного бухгалтера з покладенням виконання обов’язків головного бухгалтера Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

З грудня 2012 року працювала на посаді головного бухгалтера Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

В березні 2016 року була призначена на посаду начальника фінансово-бухгалтерського відділу - головного бухгалтера Кіптівської сільської ради.

29 травня 2019 року затверджена на посаді заступника Кіптівського сільського голови з фінансово-економічних та соціальних питань питань.

Заміжня має сина.

Відомості про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за 2018 рік