Кіптівська амбулаторія отримала обладнання для телемедицини

Сьогодні в Кіптівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини сталася по справжньому історична подія – сімейний лікар отримав комплект обладнання для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини.

10:58 23.10.2020

Щодо призначення житлових субсидій в 2020-2021 роках та важливості своєчасної оплати комунальних послуг

У зв’язку з наближенням осінньо-зимового періоду 2020/21 року та з метою забезпечення його сталого проходження Міністерство соціальної політики на виконання пункту 13 протоколу № 5 засідання Антикризового енергетичного штабу, що відбулося 18.09.2020 під головуванням Прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А., щодо вжиття заходів для розв’язання проблеми збільшення заборгованості населення з оплати комунальних послуг, звертає увагу на наступне.

15:46 20.10.2020