#СИДИВДОМА

Шановні жителі Кіптівської об'єднаної територіальної громади!

10:12 31.03.2020

Як організувати роботу під час карантину не порушуючи законодавство - роз'яснює Держпраці

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України              з 12 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. на усій території України установлений карантин.

14:25 30.03.2020

Інформація для населення

Оперативно проконсультуватися щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на «гарячу лінію».

15:05 18.03.2020

У Прогресі відкрили оновлений пункт здоров'я

12 березня в погожий та сонячний весняний день у селі Прогрес Кіптівської ОТГ сталася, чи не найвизначніша подія останніх декількох років -  відкрили оновлений пункт здоров`я. На цей день місцеві жителі чекали з особливим нетерпінням, адже до створення об’єднаної громади він хоч і був, проте умови надання медичних послуг були м’яко кажучи далекі від ідеальних, адже у тоді ще місцевому ФАПі не було навіть проточної води, щоб елементарно помити руки, а найголовніше вже багато років не було тепла.

09:34 16.03.2020