Новини громади

Народний депутат Борис Приходько зустрівся з виборцями в Прогресі

21 січня 2020 року в приміщенні Будинку культури села Прогрес Кіптівської об’єднаної територіальної громади, відбулась зустріч жителів з депутатом Верховної Ради України по 210 виборчому округу – Борисом Приходьком. На зустрічі, також, були присутні голова громади - Володимир Кучма та працівники сілької ради.

16:27 21.01.2020

Делегація від Кіптівська ОТГ взяла участь в 24 зібранні Чернігівського Земляцтва в Києві

11 січня в Міжнародному Виставковому центрі, що на Броварському проспекті в Києві було дуже людно, а все тому що на своє зібрання з’їхалися вихідці з Чернігівщини. Це вже 24 зібрання земляків з Сіверського краю.

14:34 16.01.2020

Плани на 2020 рік, які вони?

Новий рік тільки-но розпочався, проте Кіптівська об’єднана територіальна громада увійшла в нього вже з чітким планом дій, бо ще наприкінці 2019 року на сесії сільської ради було прийнято програму соціально-економічного розвитку на 2020 рік.

16:28 13.01.2020

Обережно, струм!

Сьогодні без електрики важко і майже неможливо уявити собі сучасне життя. Але електроенергія – це не тільки колосальна користь, а й при неправильному поводженні – загроза. Щоб не піддавати цій загрозі своїх близьких, себе та й взагалі оточуючих, варто знати прості правила електробезпеки:

16:26 02.01.2020

Як в старостатах Кіптівської ОТГ відсвяткували Новий рік

Прийнято вважати, що Новий Рік це свято якому найбільше радіють діти, але як показує практика це далеко не так, адже для дорослих це час відпочити від буденних робочих справ, можливість зустрітися з друзями,  та поринути у світ дитинства проводячи час із дітьми. А ще всі вважають,що Новий рік сімейне свято і його потрібно обов’язково зустріти у колі найрідніших, тому в у цей день до сіл тягнуться десятки машин – всі їдуть зустрічати свято до батьків у село, у місця де пройшло дитинство і юність, де кожна вулиця це якийсь щемливий спогад, у такі моменти село оживає і як любляча мати зустрічає своїх дітей.

15:32 02.01.2020